İstanbul düğün fotoğrafçısı için fiyatlar nelerdir?

İstanbul’da düğün fotoğrafçısı fiyatları için net bir skala bulunmamaktadır. Düğün fotoğrafları paketlerinden hangisi seçiliyor ise ona göre bir fiyatlandırma uygulanmaktadır. Bu durum da her fotoğrafçı ve mekân için farkı seviyede hesaplamalar yapılması anlamına geliyor. Düğünlerin, bir çift için hayatlarının en önemli günlerinden birisi olduğunu biliyoruz. Düğün hazırlıkları sürecinde birçok farklı kalemde harcama yapan çiftler, bazı noktalarda harcamalarını kısmak isteyebiliyor. Bu durum da bizi en uygun fiyatlı fotoğraf paketlerini aramaya başlayan çiftlere getiriyor.

istanbul düğün fotoğrafçısı ücretleri

Çiftler için en düşük fiyatlı düğün fotoğrafı paketi kısa süren dış çekim paketleridir. Genel olarak birkaç saat süren bu paketlerin fiyatları, çekim yapılan sürenin de artması ile daha da yükselebilmektedir. Eğer ücretli bir mekânda çekim yapılacaksa bu mekânın ücretini de pakete dahil ederek hesaplama yapmak gerekecektir. Genel olarak İstanbul’da standart dış çekim fiyatlandırmalarının 1.500 TL civarında olacağını söyleyebiliriz. Eğer çekim saatleri iki katına çıkarsa bu fiyatların da iki katına yakın seviyelere çıkacağını unutmayınız.

Eğer paket olarak düğün hikayesi seçimi yaparsanız, bütün gün boyunca İstanbul düğün fotoğrafçısı ile çalışacağınız için, haliyle ödenecek ücret de diğer paketlere göre daha fazla olacaktır. Eğer çekimler için farklı bir mekân kullanacak ve yolculuk da yapılacaksa ücretin daha da artacağını bilmelisiniz. Bu tarzda bir hizmetin fiyatlandırmaları da 2.000 TL gibi düzeylerden başlayarak, 5 ya da 6 bin TL seviyelerine kadar çıkabilmektedir

Tags: , , ,

0 Comments

Leave a Comment